Automobilklub Mielecki

ul. Sportowa 1, 39-300 Mielec

 
 

49 Warszawska Barbórka – 2011

foto -49 Warszawska Barbórka – 2011
2011-11-30

Już w najbliższy piątek, 2 grudnia zapraszamy na oficjalną konferencję prasową otwierającą 49 Rajd Barbórka. Swój udział zapowiedziało wiele rajdowych gwiazd, z polską rajdową czołówką w rolach głównych. Konferencja rozpocznie się o godzinie 15:30 i zorganizowana zostanie na terenie toru kartingowego GRANDPRIX przy Centrum Handlowym Blue City. Będzie to pierwsza okazja, by spotkać się z bohaterami sobotniej rywalizacji.

Na pytania dziennikarzy będą odpowiadać: Kajetan Kajetanowicz, Michał Bębenek, Leszek Kuzaj, Bryan Bouffier, Michał Kościuszko, Tomasz Kuchar, Inessa Tuszkanowa, Maciej Rzeźnik i Maciej Oleksowicz.

Oprócz takich znakomitości udział weźmie mielczanin członek Automobilklubu Mieleckiego, kierowca rajdowy firm sponsorskich Autopart i Elrob Grzegorz Dul. Pojedzie w asyście pilota Piotra Zegarmistrza.

Naszego kierowcę silnie wspomagać będzie grupa kolegów, przyjaciół i niezawodnych mieleckich fanów sportów samochodowych.

Do wzięcia udziału w piątkowym spotkaniu organizatorzy zaprosili też specjalnych gości. Cześć z nich zaraziła się motoryzacyjnym bakcylem już dawno, inni będą mieli okazję poczuć smak rajdowych emocji po raz pierwszy. Swój udział w konferencji zapowiedzieli: Agnieszka Szulim, Magdalena Wójcik, Dorota Gardias, Odeta Moro-Figurska. Małgorzata Kożuchowska, Przemysław Saleta, Maciej Dowbor, Anna Jackowska i Anna Rusowicz. Obecność tak licznego grona gwiazd nie jest przypadkowa.

Tuż po zakończeniu oficjalnej części konferencji prasowej odbędą się zawody kartingowe z udziałem kierowców, gości i dziesiątki wylosowanych dziennikarzy. Zwycięzcy rywalizacji będą mieli niepowtarzalną okazję zasiąść na prawym fotelu i pokonać kultowy odcinek specjalny na ulicy Karowej!

Piątkowa konferencja prasowa będzie także świetną okazją do przeprowadzenia indywidualnych wywiadów i podzielenia się wrażeniami z mijającego rajdowego sezonu.

Naszemu koledze Grzegorzowi życzymy aby ta słynna trzydziestka była w jego zasięgu, pokaz jazdy na Karowej daje wiele wrażeń, olbrzymiej satysfakcji. Jest to marzenie każdego kierowcy, kierowcy sportowca. Zaś dla mieleckich sympatyków wspaniałych i mocnych wrażeń na warszawskiej słynnej Karowej.