2009-10-12 4-miejsce Grzegorza Dula w GSM Polski w Limanowej

ALT 4-miejsce  Grzegorza Dula w GSM Polski  w  Limanowej

W klasyfikacji generalnej 16 Rundy GSMP Grzegorz Dul członek Automobilklubu Mieleckiego zajął czwarte miejsce. W pokonanym polu zostawił 57 zawodników z całej Polski o znanych nazwiskach z renomowanych klubów.

Od 16 do 18 października 2009 roku w Limanowej rozgrywane były Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski. W bardzo trudnych warunkach pogodowych odbywały się te zawody. Do startu zgłosiło się 61 kierowców z całej Polski, wśród nich zawodnik Automobilklubu Mieleckiego Grzegorz Dul. Startował z numerem 19 na Mitsubishi Lancer EVO 8 z silnikiem 370 KM. Doskonała jazda Grzegorza i niezawodność samochodu dała mu miejsce wśród najlepszych górali podczas 1 Wyścigu Górskiego „Przełęcz pod Ostrą” w Limanowej.

W klasyfikacji generalnej 16 Rundy GSMP Grzegorz Dul członek Automobilklubu Mieleckiego zajął czwarte miejsce. W pokonanym polu zostawił 57 zawodników z całej Polski o znanych nazwiskach z renomowanych klubów. Pierwsze miejsce zdobył Maciej Dominik z Automobilklubu Rzemieślnik, drugi był Tomasz Muszkier z Automobilklubu Gdańskiego a trzeci Grzegorz Duda z Automobilklubu Małopolskiego.

Życzymy Grzegorzowi Dulowi dobrych wyników i wysokich miejsc w klasyfikacji GSMP.

Zarząd i Członkowie Automobilklubu Mieleckiego.