Automobilklub Mielecki

ul. Sportowa 1, 39-300 Mielec

 
 

Podsumowanie sezonu 2009 w Okręgu Rzeszowskim PZM.

foto -Podsumowanie sezonu  2009 w Okręgu Rzeszowskim PZM.
2010-02-28

PROMAR Szkoła Języków i Zarządzania w Rzeszowie gościła zawodników, działaczy, delegacje automobilklubów zrzeszonych w PZM, sponsorów, samorządowców i przedstawicieli Zarządu Głównego Polskiego Związku Motorowego. 21 lutego dokonano uroczystego podsumowania sezonu sportowo – turystycznego oraz działań na rzecz BRD w 2009 roku przez Zarząd Okręgowy PZM w Rzeszowie.

Wprowadzenia i prezentację dokonań przedstawił Prezes Zarządu Okręgu PZM w Rzeszowie Zdzisław Grzyb. Wręczono odznaczenia i wyróżnienia zasłużonym działaczom i zawodnikom. Zostały ogłoszone wyniki sportowe za rok 2009. Dokonano wręczenia pamiątkowych medali, pucharów i dyplomów w poszczególnych dyscyplinach sportowych.

I tak w sportach samochodowych drużynowo Automobilklub Mielecki uplasował się na trzecim miejscu wśród kilkunastu innych automobilklubów i klubów sportowych. Okazały puchar i pamiątkowy dyplom odebrał Prezes Automobilklubu Mieleckiego Grzegorz Stryjski.

A to za przyczyną startów naszych zawodników w imprezach okręgowych na Podkarpaciu. Automobilklub Mielecki reprezentowali Marcin Zacharski, Grzegorz Dul, Zbigniew Obłudek, Paweł Łuczkiewicz, Łukasz Kierys i Ryszard Chlebowski. Mistrzem Okręgu w Konkursowej Jeździe Samochodem za rok 2009 w klasie samochodów do 1300 cm3 został Marcin Zacharski z Mielca. Marcin jest członkiem Automobilklubu Mieleckiego i ściga się od 2007 roku. Jest drugim kierowcą po Karolu Ziółko który zdobył tytuł Mistrza Okręgu. Cieszymy się że przybywa nam wspaniałych i dobrych kierowców. Marcin Zacharski wraz z innymi kolegami klubowymi odwiedzali też inne tory i odnosili znaczące sukcesy.

Cieszy nas taka postawa członków Klubu, godnie reprezentują społeczność naszego Mielca. Oby jak najwięcej było naśladowców naszych kierowców. Jestem głęboko przekonany że jeszcze nie raz usłyszymy o kierowcach z Mielca na imprezach w Polsce a może i w Europie. Tego im i Automobilklubowi Mieleckiemu życzę – powiedział Prezes Grzegorz Stryjski.