Automobilklub Mielecki

ul. Sportowa 1, 39-300 Mielec

 
 

Brunetki, Blondynki z Automobilklubem Mieleckim

foto -Brunetki, Blondynki z Automobilklubem Mieleckim
2010-03-08

Taki dzień się zdarza raz "Brunetki, Blondynki z Automobilklubem Mieleckim” w ostrej rywalizacji.

Niedzielne popołudnie, słońce operuje swoimi długimi promieniami, białym puchem przysypane ulice naszego miasta. Na asfaltowym placu obok stadionu gromadzą się liczni przechodnie. Zaraz ma zacząć się pierwsza i niecodzienna impreza samochodowa. Organizatorem jest Automobilklub Mielecki wraz z firmą oponiarską „TARGUM”, Fabryką Akumulatorów „AUTOPART” oraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Impreza pod nazwą „Brunetki, Blondynki z Automobilklubem Mieleckim” jest organizowana po raz pierwszy i dedykowana wszystkim kobietom.

Taką imprezą Automobilklub Mielecki pragnie uczcić wspólnie z przybyłymi kobietami ich tradycyjny Dzień Kobiet. Dzisiaj bohaterami za kółkiem są tylko i wyłącznie kobiety – tak mówi regulamin imprezy. Panie miały do przejechania trzy różne próby z pomiarem czasu. Dwa przejazdy własnym samochodem oraz samochodem w specjalnych okularach – alkogoglach. Ze względu na zalegający śnieg nie można było użyć trolei i talerza Stewarda. Siedem wspaniałych, najodważniejszych kobiet przystąpiło do rywalizacji o palmę pierwszeństwa w dzisiejszej imprezie.

Zwycięszczyni Pani Aneta otrzymała „złotą koronę z pięcioma diamentami”, frytkownicę ufundowaną przez Automobilklub Mielecki oraz mix gadżetów od Fabryki Akumulatorów „AUTOPART” w Mielcu. Drugie miejsce przypadło Pani Karolinie która otrzymała sandwicz od organizatorów i gadżety od firmy „AUTOPART”. Trzecie miejsce w tej szlachetnej rywalizacji przypadło Pani Marcie która z rąk Prezesa Automobilklubu Pana Grzegorza Stryjskiego otrzymała akcesoria samochodowe i zestaw gadżetów. Pozostałe uczestniczki imprezy Panie Leokadia, Magdalena, Marcelina i Monika otrzymały także nagrody rzeczowe i gadżety samochodowe.

Do uatrakcyjnienia niedzielnej imprezy sportowo – samochodowej włączyły się mieleckie Ośrodki Szkolenia Kierowców Bleck&White i Automobilek. Paniom uczestniczkom imprezy „Brunetki, Blondynki z Automobilklubem Mieleckim”, Paniom które obserwowały zawody i którym zabrakło odwagi oraz wszystkim kobietom zadowolenia i dużo uśmiechu w wypełnianiu ich codziennych obowiązków życzy Automobilklub Mielecki. Do życzeń przyłączają się Ośrodki Szkolenia Kierowców „Bleck&White”, „Automobilek”, Fabryka Akumulatorów „AUTOPART”, firma oponiarska „TARGUM” oraz MOSiR.