Automobilklub Mielecki

ul. Sportowa 1, 39-300 Mielec

 
 

Grzesiek Dul lubi nasze Karpaty

foto -Grzesiek  Dul  lubi  nasze  Karpaty
2010-07-09 Image

W najbliższy weekend mielczanin Grzegorz Dul z Autopart Team Recing Mielec wystartuje w kolejnej rundzie Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski w Limanowej k. Nowego Sącza. Dla naszego zawodnika będzie to drugi start w ciągu tygodnia. 3 i 4 lipca Grzegorz ścigał się w Sopocie gdzie wygrał w swojej klasie a w klasyfikacji generalnej zajmuje wysokie 5 miejsce wśród najlepszych „górali” gromadząc na swoim koncie 41 punktów.

Do Limanowej wybiera się po kolejne punkty i wygraną w swojej klasie. W rozmowie z Zarządem Automobilklubu Mieleckiego Grzegorz Dul powiedział „ czekam na swój dzień, mam dobrze przygotowany samochód, jestem głodny zwycięstwa – może to nastąpić w Limanowej, znam trasę i postaram się jak najlepiej i najszybciej przejechać”.

Do Limanowej wybierają się koledzy i sympatycy naszego kierowcy. Będziemy go wspierać na duchu a Grzegorz da nam dużo satysfakcji – wykrzyczeli koledzy. Mielec będzie górą w Limanowej. Trasa wyścigu o długości 6200 m posiada 35 zakrętów, 18 prawych i 17 lewych o szerokości drogi 6 metrów. Różnica wzniesień około 323 metry. Zapamiętajmy numer 61 . Z tym numerem pojedzie Grzegorz Dul.