Automobilklub Mielecki

ul. Sportowa 1, 39-300 Mielec

 
 

M4 - Moje Miasto - Moje Miejsce w Elektryku

foto -M4 - Moje Miasto - Moje Miejsce  w Elektryku
2010-08-02

Stowarzyszenie J’ARTe zorganizowało 24 lipca kolejną imprezę dla mielczan M4. Były koncerty, wystawy, instalacje plastyczne, motywy poetyckie i teatralne oraz dużo innych atrakcji dla mielczan.

Akcję przygotowywało Stowarzyszenie Kulturalne j’Arte po raz piąty w okresie iście wakacyjnym na terenach szkolnych Elektryka, Parku Jordanowskiego i terenów przyległych. Sporą atrakcją finału tejże imprezy były przedstawienia teatralne, koncert „Orkiestra na zabawki i cymbały”, koncerty dla młodzieży na dużej scenie z muzyką bębnów połączoną z folkowymi klimatami w wykonaniu zespołu WA DA DA a także prezentacje pierwszej pomocy w wykonaniu ratowników z Automobilklubu Mieleckiego.

Ratownicy AM byli odpowiedzialni za udzielenie pomocy w razie nieprzewidzianych sytuacji. Grupę tą stanowiły przemiłe ratowniczki Lucyna Żala, Weronika Baran, Justyna Rzegocka i mili młodzieńcy Kamil Chmaj i Krzysztof Dobosz.

Bardzo dobrze wypadła formacja reggae „Papryka Korps”. Szkolne boisko zapełniło się tańczącymi młodymi mielczanami. Wśród odwiedzających znaleźli się nie tylko najmłodsi. Finał M4 przyciągnął również starszych, którzy byli ciekawi aktywności średniej grupy mielczan. Organizatorzy dziękowali wszystkim za liczne przybycie i zapraszali za rok nie zapominając o wspaniałych ratowniczkach i ratownikach z Automobilklubu Mieleckiego.