Automobilklub Mielecki

ul. Sportowa 1, 39-300 Mielec

 
 

Mieleccy sędziowie na 19 Rajdzie Rzeszowskim.

foto -Mieleccy sędziowie na  19 Rajdzie Rzeszowskim.
2010-08-02 plakat

5 – 7 sierpień 19 Rajd Rzeszowski. Tylko kilkadziesiąt godzin pozostało do rozegrania 19 Rajdu Rzeszowskiego. Od 5 sierpnia będą się ścigać po drogach Podkarpacia najlepsi kierowcy z Polski, Słowacji, Ukrainy i Europy. Do Rajdu zgłosiło się blisko 130 najlepszych załóg samochodowych w tym mielczanin Grzegorz Dul z Automobilklubu Mieleckiego.

Grzegorz ostatnio zdawał egzamin na licencję kierowcy R 1 którą to otrzymał. Uzyskał tym samym przepustkę do udziału w rajdach na długich odcinkach. Zadebiutuje w 6 rundzie Rajdowego Pucharu Polski. Rajd Rzeszowski to 5 runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, 6 runda Pucharu Strefy Centralnej oraz 5 runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Słowacji. Na odcinki specjalne wybiera się czternastoosobowa grupa mieleckich sędziów w składzie Jarosław i Przemysław Zatońscy, Kamil Chmaj, Krzysztof Dobosz, Michał Polak, Dawid Latała, Lucyna Żala, Agata Ziółko, Klaudia Mądziel, Weronika Baran, Justyna Rzegocka, Aleksander Gawron i Grzegorz Stryjski. Będą oni stanowili liczną grupę sędziowsko – ratowniczą podczas 19 Rajdu Rzeszowskiego.

Zapraszamy gorąco miłośników rajdów samochodowych na odcinki specjalne do Lubeni, Handzlówki, Rzeszowa, Połomi, Konieczkowej i Dynowa. Dopingujmy wszystkim ale najwięcej naszemu Grzegorzowi. Mielec nie miał jak do tej pory kierowcy sportowego na skalę ogólnopolską i europejską. Dzięki firmie sponsorskiej AUTOPART z Mielca pojedzie jako Racing Team AUTOPART.

Więcej informacji o Rajdzie Rzeszowskim na stronie www.rajd.rzeszow.pl