Automobilklub Mielecki

ul. Sportowa 1, 39-300 Mielec

 
 

7 Rajd Lotos Balic Cup Gdańsk – Sopot 2011

foto -7 Rajd Lotos Balic Cup   Gdańsk – Sopot 2011
2011-03-06

1 runda 7 Rajdu Lotos Balic Cup została rozegrana w dniach 18–20 luty w Gdańsku i Sopocie. Zawody sportowe odbywały się w specjalnie przygotowanej hali ERGO ARENA dopiero potem zawodnicy wyjechali na odcinki specjalne w zimowych warunkach.

W Rajdzie Lotos Balic Cup wzięło udział 38 załóg wśród nich mielecki kierowca Grzegorz Dul z Automobilklubu Mieleckiego.

Grzegorz jako kierowca Autopart Rally Team w trudnych warunkach zimowych spisywał się znakomicie. Jego bardzo dobre wyniki wśród takich kierowców jak Kajetanowicz, Sołowiow, bracia Bębenkowie, Stec, Kuchar mówią same za siebie.

Po 1 rundzie w Rajdzie Balic Cup w Klasyfikacji samochodów Grupy N czyli jego klasy zajmuje wysokie 7 miejsce.

Klasyfikacja Generalna po 2 dniach zawodów przedstawia się następująco: 1- jest Michał Bębenek, 2- Kajetan Kajetanowicz, 3- Zbigniew Staniszewski, 4- Tomasz Kuchar, 5- Michał Sołowiow, 6- Mariusz Stec, 7- Daniel Chwist i 8 miejsce zajmuje Grzegorz Dul z Automobilklubu Mieleckiego.

Po pierwszej tegorocznej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski na czele punktacji znajdują się Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran (39 pkt.), którzy wyprzedzają braci Michała i Grzegorza Bębenków (37 pkt.) oraz Michała Sołowowa z Maciejem Baranem (31 pkt.). Grzegorz Dul zajmuje dalsze miejsce punktowe, które to jest dobrą pozycją wyjściową do następnych startów.

W 2011 roku będzie siedem rund Mistrzostw Samochodowych Polski. Sześć rozegranych zostanie na terenie naszego kraju a ostatnia na Słowacji.

Naszemu koledze życzymy „szybkich oesów” i dobrych startów.