2011-09-16 Odliczanie do startu.

ALT Odliczanie do startu.

Minął I termin zgłoszeń do udziału w XI Rajdzie Mieleckim – TARGUM. Trwa sprawdzanie napływających zgłoszeń w poszczególnych klasach. Będziemy gościć uczestników naszej imprezy z Okręgu Lubelskiego, Krakowskiego, Kieleckiego i Rzeszowskiego. Liczną grupę będą stanowić mieleccy kierowcy.

I Mistrzostwa Mielca w Konkursowej Jeździe Samochodowej pokażą kto tak naprawdę zostanie najlepszym. Organizatorzy jako gospodarze bardzo pieczołowicie przygotowują się do sprawnego i bezpiecznego przeprowadzenia zawodów.

Dla mieszkańców miasta Mielca, Osiedla Kopernika i Osiedla Wojsław oraz mieszkańców Gminy Niwiska wystąpią chwilowe utrudnienia w postaci zamkniętych czasowo dróg i ulic. Na niektórych wyłączonych z ruchu drogowego placach, drogach i ulicach będą odbywały się przejazdy sprawnościowe.

Prosimy o nie przechodzenie i przebieganie przed jadącym pojazdem. Możemy obserwować zmagania kierowców w bezpiecznych i widowiskowych miejscach. Z naszych obserwacji wynika że młodzi kierowcy potrzebują takich imprez.

18 września jesteśmy dla Was od godzin porannych, biuro zawodów czynne będzie od godziny 7.00 w budynku SCK przy ulicy Al. Niepodległości 7. Tam można będzie zgłosić jeszcze swój udział w XI Rajdzie Mieleckim – TARGUM.

Lista zgłoszeń uczestników XI Rajdu Mieleckiego - TARGUM już za kilkanaście godzin.

Do zobaczenia na trasie rajdu.