2011-12-08 Cenna inicjatywa mieleckich sympatyków sportów samochodowych i członków Automobilklubu Mieleckiego.

ALT Cenna inicjatywa mieleckich sympatyków sportów samochodowych i członków Automobilklubu Mieleckiego.

Dzień w którym obdarowujemy się wzajemnie jest dniem radości i uśmiechu. Tak było w dniu mikołajowego święta na Oddziale Dziecięcym Szpitala Powiatowego w Mielcu.

Liczna delegacja złożona z miłośników sportów samochodowych i członków Automobilklubu Mieleckiego odwiedziła właśnie ten oddział. W obecności Rzecznika Praw Pacjenta Pani Anety Dyki – Urbańskiej i Prezesa Automobilklubu Mieleckiego Grzegorz Stryjskiego delegacja przekazała na ręce Pani Ordynator Beaty Piotrowskiej i Pielęgniarki Oddziałowej Pani Marzeny Koniecznej 9 sztuk specjalnych nieprzemakalnych materacy do dziecięcych łóżeczek i kuchenkę mikrofalową.

p>Był to prezent mający długą listę ofiarodawców, kibiców sportowych, sympatyków motoryzacji, pomysłodawców i organizatorów na czele z mieleckimi kierowcami Grzegorzem Dulem aktualnym wicemistrzem Polski w wyścigach górskich, Pawłem Łuczkiewiczem, Karolem Ziółko byłym Mistrzem Okręgu Rzeszowskiego w KJS - ach i grupą członkowską Automobilklubu Mieleckiego.

Dyrekcja i personel oddziału dziecięcego z wielkim zadowoleniem przyjęli przekazane prezenty. Na prośbę Pani Ordynator Piotrowskiej i Pielęgniarki Oddziałowej Pani Koniecznej wspólnie z Rzecznikiem Praw Pacjenta Panią Aneta Dyka – Urbańską naszej delegacji pokazano między innymi odnowioną i odmalowaną świetlicę dziecięcą z mnóstwem zabawek.

Były podziękowania, wspólne uściski dłoni, życzenia świąteczne i zapewnienia że na ten oddział jeszcze powrócimy.