Automobilklub Mielecki

ul. Sportowa 1, 39-300 Mielec

 
 

Dlaczego warto wstąpić do Automobilklubu Mieleckiego.

foto -Dlaczego warto wstąpić do Automobilklubu Mieleckiego.
2012-01-06

Historia Automobilklubu Mieleckiego sięga lat siedemdziesiątych XX wieku, wtedy to możliwość zrzeszania się była bardziej skomplikowana niż obecnie. Przyjmujemy wszystkich chętnych zakochanych w sporcie samochodowym, bezpieczeństwie i ratownictwie drogowym mających do tego „zdrowe” podejście.

Spotykamy się co tydzień we wtorek o godz. 18.00 na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu przy ulicy Solskiego 1/3. Spotkania nasze mają charakter otwarty dla sympatyków i członków Automobilklubu Mieleckiego. Aby brać udział i korzystać z możliwości współtworzenia Stowarzyszenia jakim jest Automobilklub Mielecki trzeba być przyjętym i uzyskać członkostwo.

Należy poznać zasady funkcjonowania Klubu, przychodzić na spotkania, uczestniczyć w organizacji imprez i zawodów, brać udział w szkoleniach i kursach (sędziego sportowego, komisarza zabezpieczenia, ratownika drogowego, pomiaru czasu, wypełnianie protokołów zawodów, ustawianie prób sportowych i wielu innych). Od wszystkich członków wymagamy zaangażowania, odpowiedzialności w wykonywane prace i poczucia spełnionego obowiązku.

Zrzeszamy młodzież gimnazjalną, ponadgimnazjalną i tą starszą, bez ograniczenia wiekowego.

Wszystkich zainteresowanych wstąpieniem do Automobilklubu Mieleckiego pragniemy poinformować, że aby zostać członkiem naszego Klubu należy wypełnić Deklarację do karty członkowskiej i opłacić składkę roczną za 2012 r. w wysokości 60 zł.

Należy tego dokonać w biurze naszego Stowarzyszenia. Karta Członkowska MEMBERSHIP CARD wydana przez Zarząd Główny Polskiego Związku Motorowego jest kartą imienną międzynarodową.

Dla naszych stałych członków podchodzimy indywidualnie w kwestii uiszczaniu opłaty członkowskiej.

Przedłużenie ważności członkowstwa na bieżący rok można dokonać wpłacając na konto: Bank Spółdzielczy w Mielcu nr konta: 69 9183 0005 2001 0000 4369 0001 z dopiskiem – składka za 2012 rok

Jednocześnie prosimy o przesłanie informacji e-mail: automobilmielec@poczta.fm bądź zgłoszenie telefoniczne o dokonanej wpłacie.

Ważna informacja dla wszystkich dotychczas zrzeszonych członków Automobilklubu Mieleckiego!

W roku 2012 w systemie wydawania Kart Członkowskich (prowadzonym przez ZG PZM) należy podać nr telefonu lub adres elektroniczny. Uprzejmie prosimy o ewentualne uzupełnienie tych danych. Bez tych danych nie ma możliwości zamówienia legitymacji.

Tu można pobrać deklarację członkowską KLIK -> deklaracja dokument PDF