Automobilklub Mielecki

ul. Sportowa 1, 39-300 Mielec

 
 

Radosne święto w Hotelu Rado.

foto -Radosne święto w Hotelu Rado.
2012-05-15

W dniach 12 – 13 maja na terenach rekreacyjno-sportowych Hotelu Rado w Woli Chorzelowskiej koło Mielca odbyło się uroczyste otwarcie pełnowymiarowego boiska piłkarskiego ze sztuczną murawą. Nowo otwarte boisko jest elementem kompleksowej infrastruktury rekreacyjno-sportowej, na którą oprócz luksusowego, czterogwiazdkowego Hotelu ze SPA, zlokalizowanego w przepięknej leśnej scenerii, składają się: m.in. kompleks biesiadny KoloRado z parkiem linowym i placem zabaw dla dzieci oraz strefa Rado Extrema.

Symbolicznego przecięcia szarfy w wejściu na plac gry dokonali panowie Zdzisław Rado i starosta mielecki Andrzej Chrabąszcz.

W czasie uroczystości Fundacja Międzynarodowe Centrum Kształcenia i Rozwoju Gospodarczego Mielec na czele z Dyrektorem Mariuszem Barnasiem prowadziła akcję charytatywną – zbiórkę pieniędzy dla Kasi Tabor z Przecławia, nastolatki zmagającej się z chorobą nowotworową.

W tej akcji uczestniczyli także członkowie i ratownicy drogowi PZM z Automobilklubu Mieleckiego. Zabezpieczali imprezę od strony ratownictwa przedmedycznego i komunikacji ruchu drogowego podczas trwania dwudniowej imprezy „RADOsne Święto Futbolu”.

W drugim dniu imprezy  na terenie  Ośrodka KoloRado na gości czekały rodzinne atrakcje w plenerze, między innymi park linowy dla dzieci, dmuchane zjeżdżalnie i trampoliny oraz zabawa taneczna przy muzyce na żywo.