Automobilklub Mielecki

ul. Sportowa 1, 39-300 Mielec

 
 

Dni Rzochowa, zawody sportowe 4x4, uczczenie 100-letniej obecności Matki Bożej oraz 120-lat powstani

foto -Dni Rzochowa, zawody sportowe 4x4, uczczenie 100-letniej obecności Matki Bożej oraz 120-lat powstani
2012-07-05

Pierwszego dnia w Rzochowie rozegrano zawody samochodów terenowych Mieleckiej Grupy 4x4. Zawody rozgrywane były na błoniach rzochowskich. Atrakcji na sobotnim prologu nie brakowało, obecność swoją potwierdzili doświadczeni kierowcy samochodów 4x4 z Mielca i regionu! Na starcie trasy organizatorzy umiejscowili park maszyn.

Miłośnicy motoryzacji mogli pooglądać sobie nietypowe maszyny takie jak mercedes 500 AMG, rover sport, jeep wrangler, cherokee, toyoty land cruiser, suzuki samurai czy cieszące się coraz większą popularnością qłady.

Nie zabrakło również Automobilklubu Mieleckiego, który zachęcał i edukował pod swoim namiotem widzów i uczestników imprezy z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Niedzielne uroczystości rozpoczęły się od Mszy Świętej na Rynku w Rochowie. Po Mszy przedstawiono obrazek sceniczny w wykonaniu SP nr 12, później programy artystyczne w wykonaniu dziecięcych i młodzieżowych zespołów z Samorządowego Domu Kultury.

O godzinie 18 odbyły się warsztaty biblijne. Po warsztatach wystąpiła orkiestra Big-Band i zaprezentował się zespół „Rzeszowiaki”. Dodatkową atrakcją Dni Rzochowa był występ Grupy Rekonstrukcyjnej „Rusal” oraz pokaz jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Rzochowa.

Jedni bawili się i podziwiali występy najmłodszych a miłośnicy sportów ekstremalnych mogli podziwiać na rzochowskich błoniach przejazdy w duchu sportowej rywalizacji.