Automobilklub Mielecki

ul. Sportowa 1, 39-300 Mielec

 
 

21 Rajd Rzeszowski od 9 do 11 sierpnia 2012 r.

foto -21 Rajd Rzeszowski od 9 do 11 sierpnia 2012 r.
2012-08-04

W najbliższym czasie na tereny Podkarpacia wjeżdżają najlepsi kierowcy Europy Centralnej i Polski biorąc udział w 8 Rundzie Pucharu FIA Strefy Europy Centralnej, 4 Rundzie Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, 5i 6 Rundzie DMACK Tyres – Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Słowacji oraz 5 Rundzie Pucharu Polski.

Automobilklub Mielecki będzie reprezentował Grzegorz Dul wraz z pilotem Pawłem Dragonem z Automobilklubu Sądeckiego na swoim Mitsubishi Lancerem. Dul wystartuje w 21 Rajdzie Rzeszowskim i będzie zbierał punkty do 8 Rundy Pucharu FIA Strefy Europy Centralnej oraz 4 Rundy Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Druga załoga mieszana Krystian Czenczek z Automobilklubu Rzeszowskiego i Ryszard Chlebowski jako pilot z Automobilklubu Mieleckiego, którzy pojadą w 5 Rundzie Pucharu Polski samochodem Peugeot 206 XS.

Prezentacja zawodników 21 Rajdu Rzeszowskiego odbędzie się w Galerii Nowy Świat przy ulicy Krakowskiej w czwartek 9 sierpnia o godzinie 18.00.

Najliczniejszą grupą to grupa sędziowska i sędziowie zabezpieczenia 21 Rajdu Rzeszowskiego. Jak corocznie bierze udział także dwunastoosobowa grupa sędziowska Automobilklubu Mieleckiego. Będą zabezpieczać i sędziować odcinek piątkowy Żarnowa OS 2 i 5 o długości 13,54 km. Natomiast w sobotę odcinek Pstrągowa OS 9 i 12 o długości 11,57 km.

Wszystkim startującym załogom życzymy dojechania do mety z jak najlepszym wynikiem końcowym a sędziom dobrych i trafnych decyzji. Serdecznie zapraszamy sympatyków i miłośników sportów samochodowych na odcinkach 21 Rajdu Rzeszowskiego.