Automobilklub Mielecki

ul. Sportowa 1, 39-300 Mielec

 
 

Podsumowanie sezonu 2013 w Arłamowie.

foto -Podsumowanie sezonu 2013 w Arłamowie.
2014-03-17

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Rzeszowie wykorzystując gościnę w kompleksie bazy hotelowo-turystycznej ośrodka w Arłamowie dokonał podsumowania sezonu 2013 roku. Uczestnikami tej uroczystości była grupa sędziów z Automobilklubu Mieleckiego. Podczas uroczystej gali pamiątkowy puchar i dyplom za zajęcie czwartego miejsca w klasyfikacji drużynowej ratowników drogowych odebrał prezes Grzegorz Stryjski. Podziękowano także naszej parze Mistrzów Polski w Ratownictwie Drogowym Weronice Czerwińskiej i Piotrowi Ogorzałkowi.

W sportach samochodowych w klasie do 2000 cm3 II Wicemistrzem Okręgu został Paweł Biały Członek Automobilklubu Mieleckiego, który to odebrał okazały puchar i dyplom.

Paweł Biały na co dzień mieszka w Świlczy a jest zrzeszony w naszym mieleckim klubie. Wyniki uzyskane przez startujących kierowców i pilotów będących członkami Automobilklubu Mieleckiego pozwoliły w Klasyfikacji Klubowej za 2013 rok na zajęcie trzeciego miejsca przez Automobilklub Mielecki.

Na ręce obecnego prezesa Automobilklubu Mieleckiego przekazano pamiątkowy puchar oraz dyplom wraz z podziękowaniami i życzeniami dalszych takich sukcesów.