2014-05-22 Dwa dni ścigania, dwa puchary dla Bundyry.

ALT Dwa dni ścigania, dwa puchary dla Bundyry.

Arkadiusz Bundyra, mielczanin, członek Automobilklubu Mieleckiego zadebiutował na trasie 40 Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego w Załużu, będącego I rundą Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. To już drugi zawodnik z Automobilklubu Mieleckiego po Grzegorzu Dulu startujący w tak prestiżowych zawodach.

Bundyra pierwszego dnia wykręcił 3 miejsce w klasie HS/Z-2000, drugiego dnia jechał już z pewnym doświadczeniem wyciągniętym z pierwszych przejazdów wyścigowych. Czasy z odcinka na odcinek coraz lepsze, przejazdy szybsze.

Pogoda wspaniała, zachęcająca do rywalizacji. Jednak potrzeba kilku sekund by wskoczyć na wyższe miejsce w klasyfikacji generalnej. Bądźmy dobrej myśli. Przecież to dopiero pierwszy jego start. Arek i tak jest zadowolony, cieszy się z debiutanckiego występu oraz z faktu, że w swojej klasie HS/Z-2000 po raz drugi mógł dojechać na trzecim miejscu.

Bardzo mocno wspierali naszego reprezentanta koledzy klubowi, sędziowie którzy brali czynny udział, zabezpieczali, czuwali i obserwowali przejazdy poszczególnych zawodników. Wszystkim a szczególnie Arkowi życzymy wspaniałych czasów w następnych podjazdach wyścigowych kolejnych rund eliminacyjnych.