Automobilklub Mielecki

ul. Sportowa 1, 39-300 Mielec

 
 

Spotkanie noworoczne w Automobilklubie Mieleckim.

foto -Spotkanie noworoczne w Automobilklubie Mieleckim.
2015-01-18

Jak stara tradycja nakazuje w Nowym Roku spotykamy się z najbliższymi, rodziną i znajomymi. Życzymy sobie wzajemnie wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku jednocześnie zapominając o tym co już jest za nami, co tak szybko minęło. Tak też bywa w mieleckiej rodzinie automobilistów.

W kameralnej sali państwa Ewy i Stanisława Koniecznych odbyło się spotkanie noworoczne członków Automobilklubu Mieleckiego. W uroczystej atmosferze noworocznego spotkania uczestniczyła liczna grupa naszych działaczy, sponsorów, sędziów, ratowników, wspaniałych kierowców, miłośników pojazdów zabytkowych oraz zaproszonych gości.

Na wstępie Prezes Automobilklubu Mieleckiego Grzegorz Stryjski w krótkich słowach podziękował wszystkim obecnym i tym nieobecnym za pracę na rzecz bezpieczeństwa, za aktywną działalność społeczną, popularyzację sportów motorowych oraz propagowanie wiedzy ratującej życie.

Wręczył symboliczne podziękowania za miniony 2014 rok dla Jarosława Zatońskiego, Mirosława Batko, Dominiki Machała, Patryka Pilawieckiego, Aleksandry Popera, Marcina Sroki, Dominika Szypuły, Maksymiliana Ziółko i Łukasza Popery.

Dalszą część noworocznego spotkania wypełniono wspomnieniami, przeżytymi wrażeniami i osobistymi refleksjami, które towarzyszyły wszystkim uczestnikom.