Automobilklub Mielecki

ul. Sportowa 1, 39-300 Mielec

 
 

Podsumowaliśmy mijający rok. Z wielkim optymizmem idziemy w 2016 rok.

foto -Podsumowaliśmy mijający rok. Z wielkim optymizmem idziemy w 2016 rok.
2016-01-07

Do tradycji należą spotkania świąteczno-noworoczne w Mieleckim Automobilklubie. Liczna grupa członków, sędziów sportowych, kierowców klubowych, miłośników pojazdów zabytkowych, ratowników drogowych, sympatyków i sponsorów spotkała się aby podsumować działania mijającego roku. Spotkaliśmy się żeby porozmawiać i powspominać wydarzenia które były naszą wizytówką, promocją miasta i powiatu. Wśród gości naszego spotkania był Prezydent miasta Mielca Pan Daniel Kozdęba wraz z rzecznikiem prasowym Panią Anną Karwacką. Gościliśmy przedstawicieli firmy BIBMOT panów Kazimierza i Stanisława Bik oraz firmy Targum pana Mariusza Zielińskiego. Gościliśmy w naszym gronie mistrzów kierownicy, Mistrza Podkarpacia w sportach samochodowych za rok 2015 Mariusza Zielińskiego i jego pilota Ryszarda Chlebowskiego.

Krótkiego podsumowania działań statutowych Automobilklubu Mieleckiego dokonał prezes Zarządu Grzegorz Stryjski. Wspólnie z Weroniką Czerwińską Wiceprezesem Zarządu podziękowano wszystkim za dotychczasową pracę, za poświecony czas i duże zaangażowanie społeczne na rzecz samego Klubu i społeczności mieleckiej.

Ciepłe słowa wraz z życzeniami noworocznymi popłynęły z ust Pana Prezydenta Daniela Kozdęby. Jest nam niezmiernie miło, że przy takim nawale pracy i obowiązków Pan Prezydent znalazł czas na wspólne świętowanie z nami, z Automobilklubem Mieleckim, dziękujemy – powiedział Grzegorz Stryjski.

W dalszej części spotkanie przybrało formę integracyjną, koleżeńską i towarzyską. Wspólne kolędowanie trwało prze kilka godzin wtorkowego wieczoru w cukierni Państwa Ewy i Stanisława Koniecznych. Dziękujemy wszystkim za doskonałą atmosferę spotkania i do zobaczenia w 2016 roku.