Automobilklub Mielecki

ul. Sportowa 1, 39-300 Mielec

 
 

24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

foto -24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
2016-02-12

Dobiegł końca 24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Przecław. W finał WOŚP Gmina Przecław włączyła się po raz trzeci. Grupa wolontariuszek i wolontariuszy z Przecławia cały dzień zbierała do puszek datki od mieszkańców gminy. W sumie dla najmłodszych i najstarszych w niedzielnej kweście udało się zebrać 15 305 zł .

Po paradnym wjeździe grupy samochodów z Automobilklubu Mieleckiego o godzinie 17:oo rozpoczęła grać orkiestra na przecławskim Rynku rozpoczynając 24 Finał.

Taka pogoda uniemożliwiła uczestnictwo grupie pojazdów zabytkowych. Dla rajdowców pogoda nie straszna, pokazali jak można było zachowawczo, bezpiecznie i w poślizgu przejechać przez Rynek. Zebrani fani sportów samochodowych oklaskami podziękowali mieleckim kierowcom. Zgromadzeni mieszkańcy gminy mogli także nieodpłatnie zmierzyć ciśnienie i poziom cukru. Oprócz pokazów i koncertów w trakcie imprezy licytowane były gadżety, które Sztab w Przecławiu otrzymał z fundacji WOŚP a także przekazane specjalnie na licytację przedmioty i vouchery od firm i osób prywatnych. Zwieńczeniem finału było oczywiście światełko do nieba.

Dziękujemy gorąco grupie sportowej z Automobilklubu Mieleckiego za czynne włączenie się w obchody 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.