Automobilklub Mielecki

ul. Sportowa 1, 39-300 Mielec

 
 

Spotkanie robocze Komisji Sportu i Rekreacji RM Mielca z Zarządem i Członkami Automobilklubu Mieleck

foto -Spotkanie robocze Komisji Sportu i Rekreacji RM Mielca z Zarządem i Członkami Automobilklubu Mieleck
2016-04-08

6 kwietnia bieżącego roku w siedzibie Automobilklubu Mieleckiego przy ulicy Sportowej odbyło się spotkanie z Komisją Sportu i Rekreacji. W raz z członkami Komisji na spotkanie przybył Kierownik Biura Sportu i Rekreacji przy Urzędzie Miejskim Pan Marek Kamiński. Komisji Sportu przewodniczył Pan Józef Witek, Pani Danuta Pazdro oraz Panowie Jakub Cena, Dominik Surowiec i Józef Zaskalski. Ze strony Automobilklubu Mieleckiego w spotkaniu uczestniczyli prezes Zarządu Grzegorz Stryjski, wiceprezes Weronika Czerwińska, sekretarz Zarządu Damian Kilian, członek Komisji Rewizyjnej Bogdan Durej, członek Klubu Mateusz Machnik, długoletni działacz Automobilklubu Mieleckiego, były Członek Zarządu do spraw bezpieczeństwa Bonifacy Jakubowski oraz najmłodszy członek naszego Stowarzyszenia dziesięcioletni Maksymilian Ziółko.

Komisja wysłuchała skrótowej relacji prezesa z dotychczasowej i bieżącej działalności Automobilklubu Mieleckiego, osiągnięć, sukcesów i planów na najbliższe lata. Członkowie Komisji byli mocno zainteresowani sukcesami i zdobytymi tytułami Mistrzów Polski nie tylko w sportach samochodowych ale właśnie w ratownictwie drogowym. Pana Józefa Zaskalskiego zainspirował temat organizacji Mistrzostw Polski w Ratownictwie Drogowym i jego przebiegiem. Na ten temat długo i przekonywująco opowiadała zdobywczyni tytułu Mistrza Polski w tej dyscyplinie sama zainteresowana Weronika Czerwińska.

W trakcie trwania spotkania było poruszanych wiele spraw dotyczących naszych problemów, trudności z jakimi my się spotykamy. Były także rozmowy o nawiązywaniu współpracy z innymi stowarzyszeniami, z samorządami miasta i powiatu, dobrych relacji z Komisją Sportu i Rekreacji, Miejskim Ośrodkiem a także z innymi klubami. Członkowie Komisji z ciekawością i zainteresowaniem oglądali zgromadzone pamiątkowe zdjęcia w gablotach i na regałach. Bardzo pozytywnie ocenili nasze klubowe zaplecze, małe a jak umiejętnie wykorzystane, jego wyposażenie, posiadany sprzęt do symulacji i ćwiczeń poprawiających technikę kierowania samochodem czy wyposażenie ćwiczebnego sprzętu ratującego życie.

Czas wspólnego spotkania przebiegał w miłych i sympatycznych rozmowach. Na zakończenie spotkania Prezes Automobilklubu Mieleckiego Grzegorz Stryjski wraz towarzyszącą grupą swoich członków wręczył przybyłem członkom Komisji i osobom towarzyszącym pamiątkowe płyty z dokonaniami minionych 40 lat działalności, okolicznościową statuetkę, osobistą saszetkę życia wraz z pamiątkowym butonem 5 Zlotu Pojazdów Zabytkowych który odbył się w 2015 roku.