2017-03-26 Szkoła Podstawowa nr 12 i Gimnazjum nr 1 najlepszymi szkołami w Turnieju Miejskim BRD.

ALT Szkoła Podstawowa nr 12 i Gimnazjum nr 1 najlepszymi  szkołami w Turnieju Miejskim BRD.

Szkoły Podstawowe nr 12, nr 1 i nr 3 oraz Gimnazjum nr 1 i nr 2 zakwalifikowały się do Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruch Drogowym w roku bieżącym. Podczas sobotniego Turnieju reprezentanci tych szkół pokazali, że wiadomości z przepisów ruchu drogowego i jazda sprawnościowa rowerem nie jest im obca. Bardzo dobrze radziły sobie też pozostałe szkoły z miasta Mielca. Poziom wiadomości i umiejętności kierowania rowerem po torze przeszkód był wysoki.

To dobra praca nauczycieli i wychowawców z uczniami. Samo zaangażowanie dzieci, młodzieży, duża determinacja w osiągnięcie sukcesu daje pewne zadowolenie. Było widać podczas rozgrywania sobotniego turnieju. Gospodarzami miejskich eliminacji było Gimnazjum nr 3. Dziękujemy dyrekcji i nauczycielom szkoły za życzliwe przyjęcie uczestników, udostępnienie sal i korytarza, przygotowanie nagród i poczęstunku. Dziękujemy nauczycielom, wychowawcom, samym uczestnikom turnieju oraz sędziom Automobilklubu Mieleckiego.
Przed uczestnikami jeszcze rozgrywki powiatowe, Finał Wojewódzki oraz zawody Centralne.Życzymy aby reprezentanci naszego miasta a może z powiatu byli uczestnikami zawodów Centralnych.