Automobilklub Mielecki

ul. Sportowa 1, 39-300 Mielec

 
 

Noworoczne spotkanie Automobilklubu Mieleckiego.

foto -Noworoczne spotkanie Automobilklubu Mieleckiego.
2020-01-20

Rok 2019 przeszedł do historii. Jesteśmy już kilka dni w 2020 roku. Zima tylko w kalendarzu. Czas podsumowania minionego roku to czas wspomnień i przemyśleń. Automobilklub Mielecki dokonał podsumowania swoich działań i dokonań. Spotkanie miłośników i sympatyków Automobilklubu odbyło się w pierwszych dniach Nowego 2020 Roku. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście, członkowie Klubu i przedstawiciele mieleckich firm wspierających Klub.

Prezes Klubu przedstawił w telegraficznym skrócie najważniejsze wydarzenia minionego roku. Serdeczne podziękowania skierował do władz samorządowych miasta i Powiatu Mieleckiego.

Podziękowania popłynęły w stronę przedstawicieli firm i instytucji wspierających działalność statutową Mieleckiego Automobilklubu. Były pamiątkowe statuetki i dyplomy. Nie było by sukcesów gdyby nie było pomocy i wsparcia. Były sukcesy na miarę Mistrzostw Polski. To mielecka załoga ratowników drogowych zdobyła zaszczytny tytuł Mistrza Polski w Ratownictwie Drogowym podczas XVIII Mistrzostw Polski w Poznaniu. Wywalczyli także Mistrzostwo Polski w klasyfikacji Klubowej.

Obecny na spotkaniu Mateusz otrzymał z rąk Zarządu Klubu pamiątkową statuetkę za wspaniałe osiągnięcia. Wyróżniono także załogę w sportach samochodowych, która od kilku lat startując w Okręgu Podkarpackim nie daje szans na zwycięstwo innym załogom. Szklaną statuetkę ze zdjęciem i wpisem odebrał kolega Ryszard jako pilot tej załogi.

Były życzenia noworoczne i tradycyjna lampka szampana. Dalszą część spotkania uczestnicy poświęcili wspólnym wspomnieniom i przeżyciom. Rozmowy nie miały końca. Zapewne wspólnie spędzone chwile będą dobrym motywatorem dalszej wspólnej działalności. Na dogłębne podsumowanie przyjdzie czas podczas Walnego Zebrania Członków Automobilklubu Mieleckiego.