Automobilklub Mielecki

ul. Sportowa 1, 39-300 Mielec

 
 

Zawody sportowe Super Sprint + oraz Super Sprint Targum o Puchar Wójta Gminy Niwiska

2021-09-25
ZAPROSZENIE AUTOMOBILKLUBU MIELECKIEGO
AUTOMOBILKLUB MIELECKI pragnie zaprosić na pierwsze w tym roku zawody sportowe rozgrywane na terenie Powiatu Kolbuszowskiego jako Super Sprint + oraz Super Sprint Targum o Puchar Wójta Gminy Niwiska.
Super Sprint + to 3 runda Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM.
Natomiast Super Sprint Targum o Puchar Wójta Gminy Niwiska stanowi 8 rundę Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM.
Dzięki uprzejmości i przychylności Wójta Gminy Niwiska Pani Elżbiety Wróbel będziemy mieli okazję poznać walory Gminy oraz gościć Państwa w zabytkowych obiektach Pałacyku Hupki i jego parku. Zawody odbędą się w niedzielę 10 października, bazą imprezy będzie sala Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Niwiskach. Parking i miejsce startu znajdować się będzie obok budynku Urzędu Gminy Niwiska. Z tego miejsca będziemy mogli wyruszać na miejsce startu do 2 i 4 kilometrowego odcinka drogowego przejeżdżanego 3 i 4 krotnie.
Uczestników Super Sprintu Targum o Puchar Wójta Gminy Niwiska prosimy o zapoznanie się z Regulaminami Super Sprintu + oraz Super Sprintu. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłanie na adres Organizatora poprawnie i czytelnie wypełnionych formularzy, oraz opłacenie i przesłanie potwierdzenia wpisowego.
Obowiązkiem uczestników zrzeszonych w Klubach bądź Automobilklubach PZM jest przedstawić aktualną legitymację członkowską na rok 2021. Pozwoli to nam skrócić czas odbioru administracyjnego do minimum.
W związku z trwającymi zluzowanymi obostrzeniami pandemicznymi prosimy uczestników o:
- punktualnie pojawienie się na OA oraz BK,
- w czasie odbioru administracyjnego w biurze zawodów może przebywać tylko 3 załogi,
- w biurze i pomieszczeniach zamkniętych są obowiązkowe maseczki,
- podczas rozmów oraz kontaktów z organizatorami, sędziami itp. obowiązkowa maseczka oraz zachowany dystans społeczny 1.5m,
- wypełnienie i przedstawienie oświadczenia COVID do biura zawodów przez kierowcę.
i pilota w dniu zawodów.
UWAGA: pomimo zniesionego obowiązku noszenia maseczek na świeżym powietrzu przypominamy, że w biurze zawodów oraz w kontaktach z organizatorami są one nadal obowiązkowe.
Dokumenty do pobrania:
Zgłoszenie Super Sprint+ 2021 Niwiska [doc]
Zgłoszenie Super Sprint 2021 Niwiska [doc]
Reg uzup Super Sprint+ zatw [pdf]
Reg uzup Super Sprint Targum 2021 zatw [pdf]