Automobilklub Mielecki

ul. Sportowa 1, 39-300 Mielec

 
 

Jak bezpiecznie przechodzić przez przejście?

foto -Jak bezpiecznie przechodzić przez przejście?
2021-12-21 Czyścioszki to grupa dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 6 w Mielcu. Zaprosiła członków Automobilklubu Mieleckiego na świąteczne spotkanie w sprawie bezpiecznego przechodzenia przez przejście drogowe. Czas który spędziliśmy z grupą 3 i 4 latków upłynął bardzo miłej atmosferze. Był czas na prowadzenie wspólnych rozmów, pokazanie znaków drogowych informujących o przejściu dla pieszych. Dużym i ciekawym wydarzeniem był sygnalizator świetlny pokazujący odpowiednie kolory zezwalające na przejście i te przy których nie możemy przechodzić.
Ćwiczenia połączone z pogadanką zakończyły się rozdaniem gadżetów odblaskowych z numerami telefonów alarmowych na pogotowie, straż pożarną i policję.
Przedstawiciele Automobilklubu przekazali dzieciaczkom odblaski, długopisy do robienia baniek mydlanych oraz rysunki kolorowanki. W podziękowaniu za przygotowanie pokazu o bezpieczeństwie w ruchu drogowym dzieci przekazały na ręce prezesa Automobilklubu Mieleckiego podziękowanie wraz z wspaniałymi życzeniami świątecznymi i noworocznymi.
Było dużo zadowolenia i radości dla Tych Małych i Tych Dużych. W spotkaniu udział wzięli Członek Klubu Patryk Knap oraz prezes Automobilklubu Mieleckiego.