2024-06-20 Sukces SP. w Przecławiu w Finale Ogólnopolskiego Turnieju BRD – 7 miejsce w Polsce.

ALT Sukces SP. w Przecławiu w Finale Ogólnopolskiego Turnieju BRD – 7 miejsce w Polsce.

W dniach 16 – 19 czerwca 2024 r. w Tarnawie Dolnej (woj. małopolskie, powiat suski) został rozegrany Finał Ogólnopolski Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W turnieju udział wzięli mistrzowie wszystkich województw oraz gospodarz turnieju zespół z Tarnawy Dolnej (17 drużyn).
Szkołę w Przecławiu reprezentowali następujący uczniowie:Martyna Borowiec, Maja Guzda, Nikodem Klich, Mateusz Muniak
Nasza drużyna startując po raz drugi na tym najwyższym etapie rozgrywek zajęła bardzo wysokie 7 miejsce w Polsce.

Uczniowie naszej szkoły rywalizowali na równym poziomie z najlepszymi zawodnikami w Polsce co odzwierciedla miejsce drużyny w turnieju. Szczególnie dobrze wyszła jazda po torze przeszkód i miasteczku ruchu drogowego gdzie nasza ekipa zajęła 3 miejsce w Polsce, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej – 8 miejsce a najsłabiej testy 13 lokata.
Indywidualnie na 68 uczestników nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:
Nikodem Klich – 12 miejsce w Polsce (najwyższe w historii naszej szkoły)
Martyna Borowiec - 15
Mateusz Muniak - 33
Maja Guzda - 44
Dziękujemy uczniom naszej szkoły za wielkie zaangażowanie fajną atmosferę i współpracę na treningach i pracę włożoną w przygotowanie się do turniejów począwszy od turnieju gminnego, powiatowego, wojewódzkiego do ogólnopolskiego