Automobilklub Mielecki

ul. Sportowa 1, 39-300 Mielec

 
 

Integracja władz Powiatu i Miasta z organizacjami pozarządowymi.

foto -Integracja władz Powiatu i Miasta z organizacjami pozarządowymi.
2009-12-21

18 grudnia w sali obrad Starostwa Powiatowego odbyło się spotkanie integracyjne z organizacjami pozarządowymi działającymi na terenie powiatu mieleckiego i miasta Mielca.

Spotkanie współorganizowane było przez panią Łucję Bielec Członka Podkarpackiej i Powiatowej Rady Organizacji Pozarządowych oraz Starostwo Powiatowe w Mielcu.

Na spotkanie przybył Starosta Powiatu Mieleckiego Andrzej Chrabąszcz, Wicestarosta Józef Smaczny, Przewodniczący Rady Powiatu Marek Paprocki, Wiceprezydent Miasta Mielca Bogdan Bieniek, radni miejscy, przedstawiciele organizacji pozarządowych i mieleckie media.

Spotkanie przebiegało w bardzo przyjemnej atmosferze, było dużo zapytań, sugestii i odpowiedzi ze strony władz miasta i powiatu. Ustalono, że w roku 2010 będzie więcej takich spotkań na których to ustalane będą plany współpracy w różnych dziedzinach działania.

Starosta Powiatu Mieleckiego Pan Andrzej Chrabąszcz doceniając wkład Organizacji Pozarządowych w rozwój naszej małej powiatowej Ojczyzny podziękował obecnym za dotychczasową działalność. Wraz z Przewodniczącym Rady Powiaty Markiem Paprockim wręczyli listy i pamiątkowe medale z okazji 10 – lecia funkcjonowania odrodzonego Powiatu Mieleckiego, jako symbol dużego uznania i wdzięczności.

Jedną z takich Organizacji Pozarządowych bardzo prężnie działających jest stowarzyszenie Automobilklub Mielecki. Z rąk Pana Starosty Powiatu Mieleckiego i Przewodniczącego Rady Powiatu Pana Marka Paprockiego list gratulacyjny wraz z okolicznościowym medalem odebrali Prezes Automobilklubu Mieleckiego Grzegorz Stryjski i Wiceprezes Zarządu Artur Smykla.

Jest to duże wyróżnienie dla naszej działalności, dla wszystkich naszych członków Automobilklubu Mieleckiego – zgodnie powiedzieli obaj prezesi.